MOTTO

I am a leaf on the wind - watch how I soar.
Hoban 'Wash' Washburn

3 listopada 2012

Zapomniane kolczyki

Zupełnie zapomniałam o tym, że miałam Wam pokazać kolczyki, które zrobiłam przed wystawą w Tułowicach :/ Organizacja dość często u mnie szwankuje, niestety, ale pamięć czasem jeszcze działa, więc oto kolczyki:

Koteczki według tego wzoru


Małe koronkowo-koralikowe według tego pomysłu


W poniedziałek byłam w naszej bibliotece na spotkaniu z Jakubem Ćwiekiem, z którego wyniosłam najnowszą jego książkę Chłopcy, w dodatku z autografem plus autograf dla syna na komiksie Kłamca - Viva l'arte :) Zaczęłam czytać Chłopców w poniedziałkowy wieczór, a we wtorek wieczorem już syn mógł się wziąć za czytanie i pochłonął książkę niemal równie szybko,jak jego matka :) O wrażeniach postaram się napisać niedługo na moim zaniedbywanym blogu minimysz czyta (przy okazji może dokończę kilka notek, które występują tam tylko w charakterze szkiców).
Natomiast tzw. długi weekend przyniósł radykalne zmiany, jeśli chodzi o moją fryzurę i teraz wyglądam tak


Jak Wam się podoba?


W odpowiedzi na komentarze:

Kasia - Dziękuję bardzo i również pozdrawiam :)

A teraz hurtowo: 
Drodzy moi Anonimowi! Jeśli chcecie namówić mnie do udziału w jakiejś akcji, to piszcie na maila. Mój adres żadną tajemnicą nie jest. To naprawdę nie jest miłe, gdy pod wpisem, w którym prezentuję swoje prace, zamiast komentarzy tychże prac dotyczących (na które bardzo czekam!), znajduję tylko przeklejoną skądś informację o akcji pomocy dla kogoś. Nie zachęca to do brania udziału w takiej akcji, bo sprawia wrażenie, że nie liczycie się z ludźmi, których chcecie nakłonić do pomocy. Przykro mi, ale od dziś komentarze tego typu zaczną być usuwane.

7 komentarzy:

 1. Kolczyki kotkowe rewelacyjne!! Z nową fryzurką Ci do twarzy :)
  Oooo, nie wiedziałam, że jest komiks na podstawie "Kłamcy"!! Muszę w końcu 4 część książki przeczytać... :)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale cudne κolczyki :) A fryzura... cóż, ja jestem długowłosą, spódnicolubną tradycjonalistką. I zasada brzmi: każdy ma na głowie to, w czym mu dobrze!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna fryzura :-)
  Super w niej wyglądasz.
  Kolczyki - rewelacyjne :-) Idealne do fryzury.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolczyki świetne, a fryzurka - niesamowita! I chyba ogromnie wygodna! :)

  http://anek73.blox.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. śliczne kolczyki naprawdę ładne bardzo mi się podobają :-) Pozdrawiam
  Basia

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję, że przyłączyłaś się do Craftowania dla Hospicjum Cordis! Szczegóły akcji przesłałam już mailem! Pięknie tu! Pozdrawiam Kasia

  OdpowiedzUsuń
 7. najfajniejsza fryzura ever :-) ja miałam wariacje od 3mm do 3cm, ale ma też jedną wadę ;-)nie daje się zmienić, a zapuszcza się latami, uch.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :*

Related Posts with Thumbnails