MOTTO

I am a leaf on the wind - watch how I soar.
Hoban 'Wash' Washburn

23 kwietnia 2015

Czytam, dziergam i sprzątam

Dziś mieliśmy wymianę okna i sprawdzanie stanu instalacji elektrycznej. Z tego powodu jeszcze wczoraj wieczorem robiłam ostatnie przetasowania rzeczy-które-mogłyby-przeszkadzać (jak się okazało częściowo niepotrzebnie). W rezultacie jakoś nie umiem wrócić do dłubania Ruathy (za dużo myślenia?), ale gdy tylko trochę odetchnę, na pewno się za nią wezmę.

Nie jest tak, że skoro porządkuję przydasie i książki, to nic nie dziergam. Przeciwnie wręcz, zaczęłam nową maskotkę. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to niedługo będę miała panią Wiking (czy jest żeńska forma tego słowa?). Oczywiście winię za to Laghertę z serialu Wikingowie ;)


Do zdjęcia pozują także Szczury Wrocławia, a dokładniej mówiąc ich darmowy fragment wraz z opowiadaniem debiutanta. Zapowiada się świetnie, więc w najbliższym czasie planuję kupić pełną wersję.
Natomiast szósty tom opowieści o pewnej rudej wiedźmie znalazł się na zdjęciu z tego powodu, że odświeżam go sobie w celu ustalenia, czego potrzebuję do przebrania się na Copernicon.

Poniżej dowód na to, że sprzątając robótkowy artystyczny nieład można trafić na skarb prawdziwy. Po schowaniu nitek, przepraniu i przyszyciu guzików będę miała... No właśnie, co? Szerokie bransoletki? Mini rękawki? W sumie nieważne. Ważne, że będzie ładne :)


Wpis zgłaszam do zabawy

http://www.makneta.com/search/label/yarn%20along

8 komentarzy:

 1. Bardzo chętnie obejrzę tą panią szydełkową, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno pokażę, gdy tylko skończę. Również pozdrawiam :)

   Usuń
 2. Szerokie bransoletki, zdecydowanie. Może jeszcze jakieś czarne koraliki na nich by się znalazły? Jestem bardzo ciekawa Pani Wiking.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem, nie myślałam o koralikach. Ale zastanowię się :)
   Też jestem ciekawa jak mi wyjdzie :)

   Usuń
 3. Jesteś Cosplayowcem? Pokażesz nam swoje przebranie?

  Rękawki będą fajne i czekam na panią Wiking(ową)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Swoją przygodę z cosplayem dopiero zaczynam. Pierwszy strój pokazywałam tu http://minimysz.blogspot.com/2014/09/zlot-taki-dobry-cosplay-taki-udany.html a w miarę powstawania nowego, na pewno będę prezentować postępy :)
   Pozdrawiam serdecznie

   Usuń
 4. Też jestem ciekawa Pani Wiking :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że uda mi się niedługo ją pokazać :)
   Pozdrawiam również

   Usuń

Dziękuję za Twój komentarz :*

Related Posts with Thumbnails