MOTTO

I am a leaf on the wind - watch how I soar.
Hoban 'Wash' Washburn

17 stycznia 2009

[zaległość] Zakładki z wymiany świątecznej

W ramach nadrabiania zaległości: zakładki, które dostałam od dziewczyn biorących udział w wymianie świątecznej.

mada89maknetaprolkaPupilI na koniec dziwny przypadek z forum. Wchodzę sobie dziś do mojej galerii, a tam życzenia od INQI. Zaskoczyło mnie to ogromnie, więc pytam, o co chodzi. Otóż strona główna forum pokazywała, że kończę dziś 39 lat. Dlaczego? Bo dane w moim profilu się przestawiły i jako data urodzin widniał tam 17 stycznia 1970. Tak się zastanawiam, czy pozostałe jubilatki mają dziś swoje święto, czy to też psikus forum.
Ps. Kochana jesteś, INQuś :)

5 komentarzy:

 1. Aj tam, lepiej złożyć życzenia w innym terminie, niż wcale. Pamiętaj, że ja już składałam Ci życzenia z okazjii 39. urodzin, i byłam pierwsza !

  OdpowiedzUsuń
 2. A to Ty masz wiecej niz 18?? Wlasnie czytam o Synku na feriach i otwieram szeroko oczy. Pewnie przez ro zdjecie na profilu zawsze postrzegalam Cie jako zbuntowana siedemnastolatke:) Musze uwaznie przestudiowac Twojego bloga - pewnie jeszcze nie jedna niespodzianka mnie na nim czeka:)
  Zapolowac by sie chcialo na te szosteczki, ale u mnie juz pozna noc, a jak wstane to tylko pewnie wyniki losowania odczytam, bo bedzie juz "po ptokach" hihihi

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. alexls już prawie podwojoną osiemnastkę mam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :*

Related Posts with Thumbnails